Inne dziedziny prawa

Prawo rodzinne 

Zatrudniając naszych prawników w swojej sprawie, zyskujesz sojuszników, którzy są jednymi z najbardziej szanowanych ekspertów od prawa rodzinnego w Londynie. Nasi prawnicy stale otrzymują znakomite rekomendacje w niezależnych rankingach, zestawieniach Chambers or The Legal 500.

Prawo rodzinne reguluje szeroki zakres stosunków prawnych. Kwestie sporne dotyczą zazwyczaj: rozwodu, opieki nad dziećmi, podziału majątku, separacji, umów przedmałżeńskich, adopcji i przemocy w rodzinie.

Na czele departamentu stoją: Julian Beard, Mark Freedman, Bridget Thompson, Lisa Pepper oraz Andrew Watson. W naszym departamencie prawa rodzinnego pracuje łącznie 21 prawników.

Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie klientom solidnej porady prawnej, skrojonej na indywidualną miarę, w zależności od okoliczności konkretnego przypadku i w najlepszym interesie osób, które reprezentujemy. Nasi prawnicy są członkami Resolution tj. stowarzyszenia prawników rodzinnych zaangażowanych w konstruktywne rozwiązywanie sporów rodzinnych. Wszyscy nasi adwokaci stosują się do kodu postępowania stowarzyszenia Resolution.

Nasi prawnicy w pełni rozumieją niepokój i strach, jaki mogą powodować spory rodzinne. Możesz być pewien, że Twój prawnik zawsze będzie gotowy omówić Twoją sprawę w zaufaniu, z wyrozumieniem i taktem. Jednocześnie, każdy adwokat ma bardziej komercyjne, praktyczne i realistyczne podejście do sporów, aby jak najlepiej reprezentować Twoje interesy. Nasz oddział rodzinny podejmuje się także spraw finansowanych ze środków publicznych, jeśli należy Ci się zapomoga prawna.

Zakup i sprzedaż nieruchomości

Zakup lub sprzedaż nieruchomości mieszkalnych

Nasz zespół prawników w Londynie reprezentuje zarówno krajowych jak i międzynarodowych klientów w sprawach prawa nieruchomości mieszkalnych w Anglii i Walii. Podejmujemy się transakcji związanych z przeniesieniem prawa własności oraz dzierżawy, zarówno nieruchomości zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych. Przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości, bez dodatkowych kosztów reprezentujemy także Twój bank.

Usługi komercyjne

Niezależnie od tego, czy jesteś wielką lub mniejszą firmą, czy też bankiem lub osobą prywatną, mamy do zaoferowania szeroki zakres usług dotyczących nabycia i zbycia prawa własności, kwestii finansowych związanych z nieruchomością, kwestii planowania oraz spraw związanych z wynajmem. Nasi prawnicy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby reprezentować Cię w najbardziej skomplikowanych sprawach.