O nas: Osbornes Solicitors

Z dumą ogłaszamy, że Kancelaria Osbornes została nominowana do nagrody Polish Choice of the Year w kategorii Prawo. Celem plebiscytu jest wyłonienie najlepszych firm a rynku brytyjskim, które wychodzącą naprzeciw potrzebom polskiej społeczności na Wyspach.

Zapraszamy do odwiedzenia strony plebiscytu (kategoria: Prawo) i oczywiście do oddania na nas głosu!Zdarzenia losowe mogą wywrócić nasze życie do góry nogami. Nieszczęśliwy wypadek nie tylko pozostawia Cię z obrażeniami fizycznymi, ale też zmusza Cię lub Twoją rodzinę do przewlekłego i frustrującego załatwiania spraw z lekarzami, pracodawcą oraz policją. Warto w takich sytuacjach mieć po swojej stronie doświadczoną i solidną kancelarię prawną. Profesjonalny prawnik w UK może uzyskać dla Ciebie wysokie zadośćuczynienie. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci przejść przez ten okres z jak najmniejszą ilością stresu.

Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodzinny został poszkodowany w wypadku z nie swojej winy, bezpłatnie doradzimy Ci, czy należy Ci się odszkodowanie. Jeśli tak – podejmiemy się sprawy na zasadach no win no fee.Kancelaria Prawna Osbornes jest jedną z najstarszych i najbardziej szanowanych brytyjskich kancelarii działających w zakresie spraw odszkodowawczych. Została założona w 1973 roku w Londynie i jest polecana przez niezależne i prestiżowe rankingi prawne Chambers & Partners oraz The Legal 500. Posiadamy akredytację Law Society oraz Zrzeszenia Prawników od Spraw Odszkodowawczych (Association of Personal Injury Lawyers) jako specjaliści z zakresu prawa odszkodowań. Zdobyliśmy również certyfikat jakości usług prawnych Lexcel. Co więcej, jesteśmy członkami stowarzyszenia Headway na rzecz osób, które doznały urazów głowy/mózgu.

Jesteśmy polecani przez wielu z naszych setek klientów, dla których wywalczyliśmy odszkodowanie. Każdego roku uzyskujemy dla naszych klientów odszkodowania na łączną kwotę powyżej £10 milionów funtów.Jesteśmy kancelarią prawną, a nie firmą pośredniczącą, co oznacza, że wiesz dokładnie kto Cię reprezentuje i na każdym etapie sprawy możesz kontaktować się bezpośrednio ze swoim prawnikiem.5 powodów, dla których warto wybrać Osbornes Solicitors: Jesteśmy kancelarią prawną – nie firmą pośredniczącą. Wiesz dokładnie, kto Cię reprezentuje i na każdym etapie możesz porozmawiać bezpośrednio ze swoim prawnikiem.

Posiadamy akredytację wszystkich znaczących organizacji z zakresu prawa odszkodowań i znajdujemy się w prestiżowych rankingach prawnych (Chambers&Partners, The Legal 500, Law Society, APIL, Headway). Posiadamy certyfikat wysokiej jakości usług prawnych Lexcel. Zapewniamy obsługę po polsku na każdym etapie Twojej sprawy. Jeśli przegramy sprawę – nie płacisz nic. Posiadamy 40 lat doświadczenia, możesz więc być pewien, że Twoja sprawa jest w dobrych rękach.