Obrażenia katastroficzne

Każda osoba, która doświadczyła urazu całkowicie zmieniającego życie, powinna powierzyć rozpatrzenie swojego roszczenia wykwalifikowanemu prawnikowi. Prawnik ten musi być specjalistą w dziedzinie uzyskiwania odszkodowań za najcięższe obrażenia.

Bardzo poważne obrażenia fizyczne powodują często nieodwracalną i całkowicie zmieniającą życie szkodę organizmu, taką jak na przykład paraliż, traumatyczny uraz mózgu, amputację, silne stłuczenie, czy nawet śmierć.

Bez względu na rodzaj obrażenia, bardzo ważne jest, aby wykwalifikowany w tej sferze prawnik rozumiał charakter obrażenia oraz potrzebę znalezienia odpowiednich funduszy pokrywających koszty leczenia, opieki, mieszkania oraz terapii, która często trwa przez całe życie.

Zdajemy sobie doskonale sprawę, iż nasi klienci, którzy doznali ciężkich urazów, wymagają niejednokrotnie długotrwałego leczenia oraz czasu potrzebnego im i ich rodzinom na dostosowanie się do nowej sytuacji. Większość osób wymaga specjalnie przystosowanego mieszkania lub innych przeróbek mieszkaniowych. Osoby te wymagają także wcześniejszych płatności w celu zmniejszenia trudności finansowych oraz ustalenia w pełni finansowanego reżimu opieki prywatnej.

Nasi specjaliści zajmujący się obrażeniami katastroficznymi reprezentują osoby, które odniosły następujące obrażenia:

  1. traumatyczne uszkodzenie mózgu
  2. urazy kręgosłupa
  3. utratę kończyn górnych
  4. utratę kończyn dolnych

W jaki sposób prawnicy kancelarii Osbornes zajmują się odszkodowaniami za wypadki, w których ofiary doznały obrażeń katastroficznych?

Nasz zespół ds. obrażeń katastroficznych będzie blisko współpracował z czołowymi ekspertami medycznymi, rehabilitantami, terapeutami zajęciowymi. Będziemy też pracować z różnymi architektami w celu upewnienia się, że wszystkie podstawy dotyczące przyszłej rehabilitacji oraz dodatkowych potrzeb są wzięte pod uwagę i zabezpieczone. W przypadkach tego rodzaju, znalezienie funduszy na wczesną rehabilitację jest bardzo istotne. Dlatego przyjęcie podejścia proaktywnego w postępowaniu spornym umożliwia zabezpieczenie długoterminowego pakietu wsparcia w kwestiach dotyczących opieki, mieszkania oraz terapii.

Dlaczego kancelaria Osbornes powinna reprezentować Państwa w ubieganiu się o odszkodowanie za poważne urazy?

Obrażenia całkowicie zmieniające życie wiążą się ze skomplikowanymi procesami roszczeniowymi, dlatego powinien się nimi zająć doświadczony prawnik. W naszej kancelarii specjalistami w tej dziedzinie są Ben Posford i Stuart Kightley.

Niezależne wydawnictwo prawne Chambers and Partners uznało Bena Posforda (dyrektora oddziału do spraw obrażeń katastroficznych) za ,,wybitną osobowość”, która ,,potrafi łączyć skrupulatne umiejętności prawne z niezwykle ujmującym podejściem do klientów i przeciwników”. W rankingu Legal 500, Posford został przedstawiony jako ,,taktycznie bystry” oraz ,,jeden z najlepszych prawników zajmujących się odszkodowaniami za obrażenia cielesne”. Który ,,potrafi znaleźć sposób na zwiększenie wartości odszkodowania dla swoich klientów”.

Niezależne wydawnictwo prawne Chambers and Partners uznało Stuarta Kightley za osobę ,,wielce cenioną za swoje podejście do spraw dotyczących wypadków w pracy i urazów głowy, mających miejsce w świecie obrażeń cielesnych”.