Odszkodowania za wypadek za granicą lub na wakacjach

Wielu z nas każdego roku jest zmuszanych do opuszczenia Wielkiej Brytanii i wyjazdu za granicę. Czasami jednak może się zdarzyć, że coś pójdzie nie tak, a ty lub członkowie Twojej rodziny mogą zostać ranni lub zachorować podczas pobytu za granicą. Nasz zespół ds. Rozstrzygania sporów dotyczących podróży pomoże Ci uzyskać opiekę, leczenie i odszkodowanie. Wiemy aż nadto dobrze, że wypadki mogą zdarzyć się w każdej chwili i często zdarzają się bez winy użytkownika.

W Osbornes Law zapewniamy specjalistyczne porady prawne dotyczące roszczeń z tytułu wypadków za granicą. Podczas składania wniosku o odszkodowanie prawo i procedury mogą się różnić w zależności od kraju. Nasze wielojęzyczne zespoły mają doświadczenie i wiedzę, aby pomóc osobom ubiegającym się o odszkodowanie po wypadku za granicą, czy to na wakacjach, odwiedzając przyjaciół i krewnych, czy w podróży służbowej. Reprezentujemy osoby, które doznały drobnych obrażeń, takich jak złamania, do osób z poważnymi urazami kręgosłupa lub urazami mózgu i ofiarami śmiertelnymi.

Sprawy obsługiwane przez nasz zespół specjalistów Osbornes Law obejmują: Wypadki drogowe za granicą Poważne obrażenia doznały za granicą Wypadki podczas pracy za granicą Roszczenia z tytułu wypadku lotniczego Wypadki na morzu Roszczenia dotyczące statków wycieczkowych Roszczenia z tytułu sportów zimowych Roszczenia o wypadki lub choroby w hotelach Lekarskie zaniedbania podczas pobytu za granicą. Nasi wyspecjalizowani prawnicy są członkami Stowarzyszenia Obrażeń Osobistych (APIL) i ogólnoeuropejskiej organizacji prawników zajmujących się urazami osobistymi (PEOPIL).