Home

Opinie Klientów

Opinie Klientów

Pan Robert uległ wypadkowi w pracy podczas interwencji, pracując jako ochroniarz. Strona pozwana nie od razu zaakceptowała odpowiedzialność prawną, jednak sprawa zakończyła się ostatecznie sukcesem.
Ocena klienta:
Pani Alina miała wypadek samochodowy będąc pasażerem. Sprawa o odszkodowanie toczyła się przeciwko firmie ubezpieczeniowej jej kierowcy.
Ocena klienta:
Pani Małgorzata doznała uszczerbku na zdrowiu w wyniku zaniedbania landlorda, od którego wynajmowała mieszkanie. Landlord, jego firma brokerska oraz ubezpieczeniowa przez długi okres nie akceptowali odpowiedzialności, ale ostatecznie udało się wywalczyć ugodę pozasądową i wypłatę rekompensaty.
Ocena klienta:
Pani Joanna jechała rowerem, gdy samochód jadący za nią wyminął ją z dużą prędkością, powodując, że spadła z roweru i doznała obrażeń. Kierowca od razu odjechał potencjalnie nie zdając sobie nawet sprawy z wypadku. W takiej sytuacji wniosek o odszkodowanie został złożony w Motor Insurers' Bureau - organizacji, która wypłaca odszkodowania osobom poszkodowanym przez kierowcę nieubezpieczonego lub który zbiegł z miejsca wypadku.
Ocena klienta:
Czatz doradcą prawnym
Wyślij
Zadaj szczegółowe pytanie
 
Dotyczy pytania:
×
Prawnik w UK