Wiadomości prawne

Epidemia paciorkowca w Essex

Najczęstszym objawem zakarzenia pciorkowcami z grupy A jest ból gardła, który pojawia się szybko. Inne objawy mogą obejmować bolesne przełykanie, czerwone i opuchnięte migdałki czy gorączkę.

Stephanie Prior, nasza dyrektorka ds. Zaniedbań medycznych mieszkająca w Chelmsford, rozmawiała z Essex Live i poinformowała, że ​​epidemia jest prawdopodobnie spowodowana złymi standardami higieny. Jako była pielęgniarka Stephanie podkreślała kluczową potrzebę najwyższych standardów czystości. Paciorkowiec grupy A może się szybko rozprzestrzeniać, jeśli ręce nie zostaną prawidłowo umyte, powodując rozprzestrzenienie się infekcji z jednego pacjenta na drugiego.

Drugi rok wspierający Queen’s Park Book Festival

Osbornes Law jest dumny z bycia głównym sponsorem zbliżającego się Festiwalu Książki Queens w sobotę, 29 czerwca i niedzielę, 30 czerwca. Festiwal to weekendowe święto sztuk literackich w sercu Londynu. Autorzy, poeci, aktorzy, dziennikarze i artyści spotykają się na weekend wydarzeń. Festiwal jest organizacją non-profit, która angażuje lokalną społeczność i mieszkańców.

Festiwal odbywa się we współpracy ze Stowarzyszeniem Mieszkańców Parków Queen’s Park. Maggie Leiper, Partner, Wills, Probate & Disputed Estates uczestniczyła w zeszłorocznym Festiwalu „Dwudniowy festiwal jest pełen zabawnych i stymulujących sesji od wielu wiodących autorów. Autorzy dzieci uczestniczą również w programie dla najmłodszych czytelników i początkujących pisarzy. Cieszymy się, że możemy ponownie zaoferować nasze wsparcie w tym roku, i bardzo cieszę się na te dwa dni ” Wszystkie wydarzenia odbędą się w Queen’s Park w Londynie.