Zaniedbania medyczne

Zaniedbanie lekarskie lub przy zabiegu kosmetycznym

Podejrzewasz, że Twój lekarz rodzinny (GP) lub szpital dopuścił się zaniedbania przy leczeniu? Czy na skutek tego zaniedbanie lub zaniechania odniosłeś uszczerbek na zdrowiu?

Zaniedbania lekarskie są bardzo trudne do udowodnienia. Chętnie rozważymy Twoją sprawę bezpłatnie i jeśli jest szansa na odszkodowanie. Podejmiemy się pobrania Twojej dokumentacji medycznej bezpośrednio od lekarza w celu przeprowadzenia dokładniejszego dochodzenia. Na zaniedbanie składają się przykładowo: błędna diagnoza, zastosowanie nieprawidłowej metody leczenia, zignorowanie przez lekarzy lub pielęgniarki istotnych symptomów lub opóźnienie w diagnozie lub podjęciu leczenia.

Rozważając wniesienie roszczenia pamiętaj, że o odszkodowanie możesz starać się w przeciągu trzech lat od daty zaniedbania lub trzech lat od dnia, w którym dowiedziałeś się, że zabieg lub leczenie jakie otrzymałeś było nieprawidłowe.

Zabiegi kosmetyczne

Przykładowe zabiegi kosmetyczne, przy których może dojść do zaniedbania: zabieg powiększenia piersi, liposukcja, lifting twarzy, korekcja nosa i uszu. Często zgłaszają się do nas osoby, które odniosły obrażenia przy depilacji laserowej i oczyszczaniu twarzy.

Rozumiemy, że rozmowa o nieudanym zabiegu kosmetycznym może być bardzo krępująca, pamiętaj jednak, że chirurdzy plastyczni mają obowiązek prawny wobec swoich klientów. Jeśli tego obowiązku prawidłowo nie wypełnili to powinieneś otrzymać odpowiednią rekompensatę. Rekompensatę za cierpienie i stres związany z rezultatem zastosowanej procedury plastycznej. Założenie sprawy może także pomóc polepszeniu standardów w tym sektorze usług i potencjalnie zmniejszyć prawdopodobieństwo, że komuś innemu przytrafi się podobne nieszczęście w przyszłości.

Możesz być pewny, że nasi prawnicy zajmą się Twoją sprawą z sposób taktowny. Jak i profesjonalny, pomagając Ci w uzyskaniu rekompensaty i poczucia sprawiedliwości.